Jak nedělat logistický audit

Dekorační prvek šestiúhelníku s přechodem barev
Zveřejněno: 30. ledna 2024

Na co se můžete těšit:

Tato unikátní přednáška nás zavede do světa zábavného a provokativního pohledu na běžné aktivity v oblasti analýzy dat, auditu a hledání problémů. Jak bychom mohli neanalyzovat data? Jak nemluvit s lidmi při auditu, když mluví němý na hluchého a oba jsou slepí? Shánění problémů je prezentováno jako komické dobrodružství, a následně jsou definovány kroky, které zaručeně nevedou k výsledku, včetně umístění na bedně v soutěži hlouposti. Přednášející se nevyhýbá ani tomu, jak podat výsledky tak, aby nedávaly smysl, a přináší nám inspiraci k myšlení mimo zaběhlé mantinely. Připravte se na nekonvenční, nesmírně podnětnou a zábavnou cestu do světa, kde paradoxně neúspěch může být klíčem k nečekaným objevům.

 

Přednášející:

 

Petr Jalůvka - logistický evangelista, simulant a předseda KLA

Motto: Pojďme se s úsměvem zakousnout, do mnohdy zvrácené reality logistického dění.

Ing. Petr Jalůvka, narozený v roce 1976, působí jako společník a jednatel v firmě DYNAMIC FUTURE s.r.o. od roku 2001. Od roku 2013 navíc zastává pozici konzultanta ve společnosti ESCARE. V roce 1999 dokončil svá studia na VŠB-TU Ostrava, kde se specializoval na provoz a údržbu dráhových vozidel. Během tohoto roku rovněž úspěšně absoloval souběžné studium na Ostravské univerzitě se zaměřením na učitelství odborných předmětů.

Již v průběhu studia se věnoval optimalizacím procesů a dynamické simulaci během stáží ve společnostech FORD AUTOPAL a ŽDB a.s. Po ukončení studia zahájil svou profesní kariéru v ŽDB a.s., kde pracoval na pozici logistik. Po restrukturalizaci firmy v letech 2000 až 2001 přešel na stejnou pozici do dceřiné společnosti ŽDB TRANS Bohumín. S dlouholetými zkušenostmi a odborným přínosem je Ing. Petr Jalůvka respektovanou osobností v oblasti logistiky.

 

 

Max Kovář - vymítač logistického chaosu, velekněz projektových rituálů a vyznavač Anarchie

Motto: Blázni spěchají tam kam se andělé bojí šlápnout . . . často se ukazuje, že nejvyšším porozuměním je nerozumět . . .  neexistuje lepší výchova než strasti . . . 😉

Max Kovář začal svou kariéru jako truhlář a od roku 2008 se věnoval oblasti logistiky. Vstoupil do světa logistiky jako skladník ve skladu společnosti DHL pro výrobní závod Visteon Corporation (AUTOPAL), specializujícího se na výrobu světelné techniky pro automotive. Během dvou let postoupil na pozici vedoucího směny centrálního skladu DHL o rozloze 2 ha.

V roce 2012 se vrátil do výrobního společnosti, který nyní nesl název Varroc Lighting Systems, a převzal roli vedoucího projektu "Outsourcing interní logistiky". Tím se DHL stala zodpovědnou za kompletní transport ve výrobním závodě. Během této doby se Maxovi interní logistika stala vášní. V roce 2014 přešel do Varroc Lighting Systems na nově vytvořenou pozici interního logistiky s odpovědností za kompletní interní logistiku a skladování pro výrobní závod. V roce 2017 úspěšně vytvořil samostatné oddělení "Interní logistika VLS" s vlastní strukturou a převzal pozici vedoucího útvaru.

Max Kovář se v této době rozhodl zdokonalit své znalosti a zkušenosti, a proto začal studovat na logistickou akademii s cílem získat titul auditora logistiky. V polovině roku 2018 přešel do společnosti TATRA TRUCKS a.s. na pozici vedoucího interní logistiky.

Od září 2019 zastává pozici ředitele logistiky ve společnosti Skladon, specializující se na outsourcing logistických služeb v oblasti e-commerce. Kromě logistiky má v péči také oddělení logistického inženýrství a zákaznického servisu. Max Kovář je vášnivý odborník v oblasti logistiky s bohatými zkušenostmi a širokým spektrem dovedností.

 

Zajímavosti:

 

prohlédněte si web Komory logistických auditů

>> KLA <<