Projekt zavedení spádových regálů do výrobních závodů MAGNA

Dekorační prvek šestiúhelníku s přechodem barev
Zveřejněno: 10. ledna 2024

Na co se můžete těšit?

Přednáška představí projekt společnosti Magna Automotive, který zahrnoval instalaci spádového regálového systému pro palety. V úvodu přednášky bude popsána výchozí situace a vysvětleno, proč jsme se rozhodli právě pro tento druh regálu.  
Podstatnou částí projektu byl také přistup k napočítání potřebných kapacit uskladněných palet. Závěrem bychom rádi upozornili, na co si dát při tvorbě projektu pozor, aby byl PDS regál co nejefektivněji využit i v případě změny skladovaného materiálu. A budou také více přiblíženy výhody systému PDS.

 

Přednášející:

Marek Gallo za společnost Magna Automotive s.r.o.

Motto: Všechno jde, když se chce…

V oblasti logistiky působím od roku 2003. Moje profesní začátky spočívaly v práci jako řidič VZV, technik skladu a klíčový uživatel inertního systému, postupně se vyvíjející až po pozici vedoucího skladu.

Jako vedoucí skladu jsem se připojil k společnosti Magna Automotive, kde jsem tuto roli vykonával až do května minulého roku. Po obdržení nabídky od vedení našeho závodu jsem přešel "na druhou stranu" a v současné době zastávám pozici výrobního ředitele.

 

Jan Třináctý za společnost BITO skladovací technika CZ s.r.o.

Motto: Žádný projekt není příliš malý.

Členem týmu BITO jsem od roku 2017 a momentálně zastávám pozici Senior Sales Account Manager. V rámci úzké spolupráce se zákazníky rád hledám optimální řešení pro dané zadání.  U projektů se vždy snažím o vylepšení, která budou přínosná pro klienta.

 

Zajímavosti:

Část prezentovaných realizací naleznete na odkazu níže:

>> Magna Automotive - spádové paletové regály - Dobrá Logistika.cz (dobralogistika.cz) <<